POTISK TEXTILU

Realizujeme přímý potisk textilu na průmyslové tiskárně DTG M série s produkcí až 50 triček za hodinu. Tiskárny DTG Série M jsou určeny pro přímý potisk oděvů umožňují průmyslově využívat nejpokročilejší tiskové platformy pro textilní aplikace. Průmyslová třída DTG M2 je výsledkem 10letého výzkumu. Dovede tisknout na vše – trička, mikiny, utěrky, podložky pod myši, batohy, jeansy, textilní panely atd. Tiskárna DTG M série tiskne bez jakéhokoliv omezení barevnosti (včetně tisku bílou barvou) až do šíře 61x45cm.

  • Předtiskovou přípravu realizujeme na penetračním stroji PRETREATmaker IV, který je špičkovým zařízením pro přímý tisk na oblečení a má pokročilý elektronický systém, který nabízí extrémní výkon a jednodušší ovládání během procesu.
  • Špičková kvalita tisku 1440×1440 dpi Vám vyrazí dech. Barvy jsou ostré a přesné, ohraničení detailů je precizní. Bílé vrstvy jsou generovány automaticky a vytváří tak perfektní podtóny pro maximální výsledek.
  • Textil balíme po 1 kuse na profesionálním komorovém balicím stroji. Váš textil tak bude vždy perfektně a úhledně zabalený.
  • CHCETE PRODÁVAT? Provozujete reklamní agenturu, eshop nebo obchod s oblečením? Zakládáte vlastní značku oblečení nebo jen chcete rozšířit stávající obchodní aktivity? Rádi Vám zašleme individuální kalkulaci emailem nebo proveďte registraci jako velkoodběratel a získejte slevu z cen na webu. 

Potisk textilu také realizujeme flex či flock fólií. Potřebujete natisknout firemní logo a nebo jakýkoliv motiv na tričko, polokošili, mikinu, vestu, bundu, kalhoty, tepláky, pracovní oděvy, sportovní dresy? Pro potisk textilu používáme pouze kvalitní materiály s širokou nabídkou klasických i moderních střihů, velikostmi od S do XXXL a různými druhy gramáží.
V našem showroomu Vám rádi ukážeme portfolio textilu a tisku nebo Vám můžeme zaslat katalogy s ukázkami na Vaši adresu + vzorek textilu s tiskem ZDARMA.